Konsultacja treningowa

Jeżeli zależy Ci na sprawdzeniu Twojej historii treningowej oraz aktualnego stanu wytrenowania, a nie do końca czujesz, że opieka trenera to coś, na czym aktualnie Ci zależy. Skorzystaj z opcji konsultacji treningowej na bazie Twoich danych oraz uzyskaj wszystkie potrzebne wskazówki do poprawienia oraz prawidłowego ukierunkowania Twojej formy!
Umów się na konsultacje

Co zyskujesz umawiając się na konsultacje

Przejrzystość

Uzyskaj jasne i klarowne odpowiedzi na temat Twojej aktualnej dyspozycji, stanu wytrenowania oraz możliwości wydolnościowych Twojego organizmu.

Kierunek

Uzyskaj odpowiedź w jakim kierunku należy zwrócić się w celu wypracowania jak najlepszej formy na najbliższe tygodnie, tak aby uniknąć błędów oraz nie doprowadzić do przetrenowania.

Motywacja

Zyskaj większą motywację do działania, dzięki klarowności i świadomości jaki wpływ na Twój organizm będą posiadały dane treningi. Co należy zrobić aby w odpowiednim momencie wystrzelić z życiową formą.

Wydajność

Wykorzystaj 100% czasu dostępnego na treningi i regenerację, zmaksymalizuj wydajność procesów treningowych w oparciu o dane z konsultacji treningowej.

Jak umówić się na konsultację?

Krok 1

Uzupełnij ankietę widoczną na dolę i umów się na konsultację wstępną.

Krok 2

Na maila podanego w ankiecie dostaniesz link do podłączenia aplikacji TrainingPeaks (wymagane min. 3 miesiące Historii treningowej).

Krok 3

Po podłączeniu, przeanalizuje wszystkie aspekty wpływające na Twój potencjał wydolnościowy oraz przygotuję raport w pdf odnośnie dotychczasowych treningów oraz zaleceń na przyszłość.

Krok 4

Umówimy się na spotkanie w formie online, tak aby omówić oraz przedstawić wyniki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz zasugerować odpowiedni proces rozwoju na przyszłość.

Co zawiera konsultacja?

Dokładna przed konsultacyjna ocena Twojego profilu sportowego i historii treningów

Wideo konsultacja, podczas której szczegółowo omawiamy Twoje pytania związane ze szkoleniem.
Nagranie rozmowy do wykorzystania w przyszłości, udostępnione przez prywatny link
Specjalnie dobrany zbiór kluczowych treningów dostosowanych do Twoich celów i ograniczeń określonych w procesie konsultacji

Zamów konsultację

Cena: 249 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest MPCC Michał Pustuła, z siedzibą- Komorów nr 42J lok. 14, 58-100 Komorów.
Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia testu INSCYD. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonania umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy.

Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż okres obowiązywania umowy, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia testu INSCYD.

Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji o tym jak przetwarzamy dane osobowe znajdziesz w zakładce RODO.